logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#
Etkinlikler Nisan 1, 2024

1773 Girişim Hızlandırma Programı-2 Başvuruları Başladı: Girişimcilikte Destek ve Eğitim Fırsatları

1773 GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMI-2 BAŞVURULARI BAŞLADI: GİRİŞİMCİLİKTE DESTEK VE EĞİTİM FIRSATLARI

Girişimcilik yolculuğuna heyecanla başlamak isteyenler için harika bir fırsat: 1773 İTÜ Teknopark olarak düzenlediğimiz Girişim Hızlandırma Programı’nın ikincisi için başvurular başladı!

Girişim Hızlandırma Programı, girişimcilere kapsamlı bir destek ve eğitim paketi sunarak iş fikirlerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Programımız, birçok farklı eğitim, seminer ve mentorlük hizmetlerini kapsayarak girişimcilerin her adımda yanlarında olmayı hedefliyor.

Bu program, katılımcılara iş fikirlerini geliştirme, iş planı oluşturma, pazar araştırması yapma, ürün geliştirme, finans yönetimi, pazarlama ve satış stratejileri gibi konularda kapsamlı eğitimler sunacak. Ayrıca, deneyimli mentorlar eşliğinde bireysel danışmanlık ve rehberlik hizmetleri de sağlanacak.

Başvuru süreci, girişimcilik potansiyeli olan herkesi kucaklayacak şekilde açıktır. İster henüz iş fikrinizle başlangıç yapmış olun, isterse girişimcilik deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak isteyin, programımız size uygun destek ve eğitimleri sunmak için burada.

Girişimcilik yolculuğunuzda yanınızda olacak bu değerli fırsatı kaçırmamak için hemen başvurun! Detaylı bilgi ve başvuru formuna aşağıdaki linkten ukaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1