logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#

Ana Sayfa >

tpix
FİRMALAR İÇİN 1773 İTÜ TEKNOPARK

İnsan Kaynakları Desteği

Türkiye'nin lider mühendislik ve mimarlık okullarından olan İTÜ'nün teknoloji geliştirme bölgesinde olmak, sadece İstanbul'un merkezi lokasyonlarında kurulu yüksek standartlara sahip yerleşkelerinden birinde olmak değil, aynı zamanda Ar-Ge firmanızın veya girişiminizin hızlı büyümesi için kritik öneme sahip olan iyi yetişmiş insan kaynağına da avantajlı erişim imkanına sahip olmak anlamı taşıyor.

İTÜ Kariyer ve Staj Merkezi ile işbirliği içinde çalışan 1773 İTÜ Teknopark, bünyesinde bulunan firmalarının, İTÜ'nün eğitim verdiği pek çok dalda en iyi adaylara ulaşmasına destek olur. Teknoloji şirketlerindeki kritik projelerde yer alacak genç adaylar da, daha öğrencilikleri sırasında uygun ileri teknoloji firmalarında staj yaparak daha eğitim hayatı sırasında iş hayatı tecrübesi kazanmasına, böylece de hızla büyüyen teknopark firmalarının, büyüme hızlarının gerekli teknik personelin yokluğu veya az bulunur olması nedeniyle sınırlanmaz.

1773 İTÜ Teknopark sadece İTÜ öğrencileri arasında değil, deneyimli İTÜ mezunları arasında da aradığınız özelliklere sahip yeteneklerin bulunmasında firmalarına destek olmaktadır. Firmalarının, hızlı ve sağlıklı büyümesini temel amaç olarak gören 1773 İTÜ Teknopark sadece öğrenciler ve yeni mezunlar değil, deneyimli İTÜ mezunları arasından da, istediğiniz bilgi, beceri ve yetkinliğe sahip adayların bulunmasında firmalarına destek olmaktadır.

itu10
graduate
itu12
itu13
İşbirliğiyle