logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#

Ana Sayfa >

tpix
ÖĞRENCİLER İÇİN 1773 İTÜ Teknopark

Eğitim Programları

1773 İTÜ Teknopark, yakın gelecekte aşağıdaki başlıklarda  eğitim programları düzenlemeyi ve eğitimlerin daha geniş kitlelere ulaşması için çevirim içi ortamlarda ücretsiz paylaşıma uygun e-öğrenme içerikleri olarak sunmayı planlamaktadır.

EĞİTİM

Girişimciliğe Giriş

Çok iyi bir fikrim var ama nereden başlayacağımı bilemiyorum. Fikrim çalınır mı? Yatırmcı nasıl bulunur? Temel kavram ve yaklaşımlar.

EĞİTİM

Teknolojik Girişimcilik

Teknoloji tabanlı girişimciliğin geleneksel girişimcilikten ne farkı var? Teknoloji bilgimle iş dünyasında nasıl rekabet edebilirim?

EĞİTİM

Yalın Girişim Yaklaşımı

Bu iş tutar mı? Fazla zaman ve para harcamadan iş fikrimi nasıl test edebilirim? Fikrime inanıyorum ama başkaları da inanacak mı?

İÇERİK
EĞİTİM

Girişim Yatırımcısı Ne İster?

Yatırımcı adaylarıyla bir türlü anlaşamıyorum. Girişimcilere yatırım yapan yatırımcıların türleri nelerdir? Nelere dikkat etmek gerekir?

EĞİTİM

Girişimci Ne İster?

Bir girişime yatırım yapmayı düşünüyorum ama iyi girişimi nasıl seçeceğim? Nasıl kontrol edeceğim? Yatırım riskini nasıl yönetmeliyim?

EĞİTİM

Girişimciler için Hukuk

Teknik bir eğitim ve tecrübem var. Hukuki konulara nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum. Girişimci olarak nelere dikkat etmeliyim?

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1