logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#
Etkinlikler Mayıs 14, 2024

Orhan Yıldırım ile “Finansal Performans Değerlendirme” Semineri

Orhan Yıldırım ile "Finansal Performans Değerlendirme" Semineri

1773 İTÜ Teknopark olarak, finansal analiz ve yönetim alanında derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyen girişimciler ve iş dünyasının profesyonelleri için özel olarak düzenlediğimiz “Finansal Performans Değerlendirme” başlıklı seminerimize davetlisiniz. Seminere, alanında uzman ve sektörde tanınmış bir isim olan Orhan Yıldırım konuşmacı olarak katılacaktır.

Tarih: 18 Mayıs Cumartesi
Saat: 10:00 – 18:00

Bu kapsamlı seminerde, işletmelerin finansal performansını doğru bir şekilde değerlendirmek için gerekli olan yöntemler ve araçlar detaylı bir şekilde ele alınacak. Orhan Yıldırım, katılımcılara finansal raporların nasıl okunması gerektiğini, önemli finansal göstergelerin nasıl analiz edileceğini ve finansal performansı artırmak için uygulanabilecek stratejileri anlatacak.

Seminer İçeriği:

  • Finansal tabloların analizi ve yorumu
  • Anahtar performans göstergeleri (KPI) ve bunların önemi
  • Nakit akış yönetimi
  • Kârlılık ve verimlilik analizi
  • Finansal risk yönetimi
  • Stratejik finansal planlama

Seminer, finansal performans değerlendirmesi konusunda derinlemesine bilgi edinmek isteyenler için büyük bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca, Orhan Yıldırım’ın gerçek dünyadan örnekler ve deneyimlerle zenginleştireceği sunumlarıyla, teorik bilginin yanı sıra pratik uygulamalar da öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Seminerimize katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Katılım için buraya tıklayabilirsiniz. Yalnızca seçilen girişimlerle mekân bilgisi paylaşılacaktır.

Bu özel etkinlikte sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Finansal bilgi ve becerilerinizi geliştirerek işletmenizin performansını üst düzeye çıkarmak için bu fırsatı kaçırmayın!

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1