logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#
Etkinlikler Mart 5, 2024

“Super Team Türkiye” İle Ortaklaşa Düzenlenecek Hackathon Etkinliği

"Super Team Türkiye" İle Ortaklaşa Düzenlenecek Hackathon Etkinliği

Teknolojiye olan ilgisi ve yenilikçi yaklaşımıyla tanınan “Super Team Türkiye” ile işbirliği yaparak, bir hackathon etkinliği düzenliyoruz. Bu etkinlik, teknoloji meraklılarını, yazılım geliştiricilerini ve tasarımcıları bir araya getirerek, kısa sürede yaratıcı çözümler geliştirmelerine olanak tanıyacak bir platform sunmayı amaçlıyor.

Hackathon etkinliği, katılımcıların belirlenen bir süre içinde belirli bir konsept veya sorun çerçevesinde ekipler halinde çalışarak projeler geliştirecekleri ve prototipler oluşturacakları bir maraton şeklinde gerçekleşecek. “Super Team Türkiye” ekibinden uzmanlar da etkinlik boyunca katılımcılara mentorluk yapacak ve teknik destek sağlayacaklar.

Etkinlik, 9-10 Mart tarihlerinde düzenlenecek ve katılımcılar, belirlenen konseptler üzerinde çalışarak fikirlerini hayata geçirecekler. Katılımcılar, projelerini jüriye sunarak değerlendirme şansı elde edecekler ve ödüller kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Bu hackathon etkinliği, teknoloji alanında yetenekli bireyleri bir araya getirerek, yaratıcı çözümler üretmelerine ve potansiyellerini sergilemelerine olanak tanıyacak. Ayrıca, katılımcılar arasında işbirliği ve ekip ruhu oluşturarak, teknoloji ekosistemine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi ve kayıt için katılım linkine tıklayabilirsiniz. Bu heyecan verici etkinlikte, teknoloji tutkunu herkesi bekliyoruz!

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1