logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#
BASIN Şubat 22, 2024

THY Kurumsal İnovasyon ve Projeler Başkanı Lokman Ökten’i ziyaret ederek ikili iş birliği fırsatlarını değerlendirdik.

THY Kurumsal İnovasyon ve Projeler Başkanı Lokman Ökten’i ziyaret ederek ikili iş birliği fırsatlarını değerlendirdik.

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden biri olarak, sürekli yenilik ve gelişim için çaba sarf ediyor. Bu bağlamda, THY Kurumsal İnovasyon ve Projeler Başkanı Lokman Ökten’i ziyaret ederek, iki kurum arasında ikili iş birliği fırsatlarını değerlendirdik.

Ziyaretimizde, THY’nin kurumsal inovasyon stratejileri, projeleri ve gelecek hedefleri hakkında detaylı bilgi aldık. Ayrıca, 1773 İTÜ Teknopark olarak sunduğumuz yenilikçi çözümler, teknoloji tabanlı projeler ve Ar-Ge çalışmaları hakkında THY yetkililerine bilgi verdik.

Görüşmelerimizde, havacılık sektöründeki güçlü ve yenilikçi yönlerimizi vurguladık ve THY ile potansiyel iş birliği alanlarını ele aldık. Özellikle, uçuş güvenliği, yolcu deneyimi, operasyonel verimlilik ve çevresel sürdürülebilirlik gibi konularda ortak projeler geliştirme fırsatlarını değerlendirdik.

THY Kurumsal İnovasyon ve Projeler Başkanı Lokman Ökten ile gerçekleştirdiğimiz bu görüşme, 1773 İTÜ Teknopark ve THY arasında potansiyel iş birliği fırsatlarını değerlendirmek için önemli bir adım oldu. Havacılık sektöründe yenilikçi çözümler ve teknolojiler geliştirerek, sektöre katkı sağlamak ve Türkiye’nin uluslararası havacılık arenasında daha güçlü bir konuma gelmesine destek olmak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1