logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#
BASIN Mart 6, 2024

Yatırımcı ve girişimcileri buluşturan in4startups kurucu ortakları Ahmet Sefa Bir ve Şerafettin Özsoy’u teknopark’ta ağırlayarak iş birliği fırsatlarımızı değerlendirdik.

Yatırımcı ve girişimcileri buluşturan in4startups kurucu ortakları Ahmet Sefa Bir ve Şerafettin Özsoy’u teknopark’ta ağırlayarak iş birliği fırsatlarımızı değerlendirdik.

in4startups, yatırımcılar ile girişimcileri buluşturan ve teknoloji tabanlı projelerin desteklenmesine odaklanan önemli bir platformdur. Bu çerçevede, in4startups kurucu ortakları Ahmet Sefa Bir ve Şerafettin Özsoy’u 1773 İTÜ Teknopark’ta ağırlayarak iş birliği fırsatlarını değerlendirdik.

Ziyaretleri sırasında, in4startups’un misyonu ve vizyonu hakkında detaylı bilgi aldık. Ayrıca, in4startups’un mevcut projeleri ve yatırımcı-girişimci ilişkilerindeki rolü üzerine görüş alışverişinde bulunduk. İki taraf arasında gerçekleştirilen toplantılarda, ortak ilgi alanları ve işbirliği olanakları üzerinde detaylı olarak duruldu.

1773 İTÜ Teknopark olarak, teknoloji tabanlı girişimcilerin desteklenmesi ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konusunda çeşitli programlar ve imkanlar sunmaktayız. Bu kapsamda, in4startups ile iş birliği yaparak, girişimcilere daha geniş bir destek ağı sağlama ve projelerin ticarileştirilmesine yardımcı olma amacımızı paylaştık.

Toplantılarda, 1773 İTÜ Teknopark’ın sunduğu altyapı, mentorluk, yatırım ve network imkanları hakkında detaylı bilgi vererek, in4startups’un girişimcilere sunabileceği fırsatlar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Ayrıca, ortak projeler geliştirme ve girişimcilik ekosistemini güçlendirme konusunda karşılıklı olarak işbirliği olanaklarını değerlendirdik.

Bu ziyaret, in4startups ile 1773 İTÜ Teknopark arasındaki iş birliğinin potansiyelini değerlendirmek ve gelecekteki ortak projeleri şekillendirmek adına önemli bir adım oldu. İki kurumun ortak hedefleri doğrultusunda ilerleyerek, Türkiye’nin teknoloji ve girişimcilik alanındaki potansiyelini daha da artırmayı amaçlıyoruz.

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1