logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#

İTÜ Teknopark Çelik Ofis Binası Yapım İşi – İhale Duyurusu

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, yenilikçi fikirlerin ve teknolojik gelişmelerin merkezi olan Teknoparklar, geleceğe yönelik çözümler üreten bir çalışma ortamıdır. İnovasyonun ve teknolojinin nabzını tutan teknoparklar, Ar-Ge çalışmalarının yoğunlaştığı, girişimciliğin desteklendiği ve üretkenliğin ön planda tutulduğu bir ortamdır.

Teknoloji firmalarına, girişimcilere projelerini geliştirmeleri ve ticarileştirmeleri için en uygun ortamı sunmak amacıyla 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre 28 Temmuz 2022 tarihli ve 31906 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 5907 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile İTÜ Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin Yönetici Şirketi olarak kurulmuştur.

İTÜ Teknopark A.Ş., İTÜ Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde gerçekleştirilecek olan “İTÜ Teknopark Çelik Ofis Binası Yapım İşi” kapsamında yapılacak ihale için sizleri teklif vermeye davet etmektedir. İhale kapsamına dair hazırlanan ihale ilanı ve ilgili dokümanlar ekte yer almakta olup İsteklilerin, tekliflerini ihale@1773ituteknopark.com mail adresine son teklif verme süresi olan 24.04.2024 Cuma günü saat 17.00’a kadar istekli tarafından imzalanmış halde iletmeleri gerekmektedir.

İlan detaylarına İhale İlanı‘ndan ilgili dokümanlara linkten ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1