logo

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin teknoloji geliştirme bölgesi.

İletişim İTÜ Teknopark A.Ş.
İTÜ Tasarım ve Prototip Merkezi Binası Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:2/41 İç kapı: 1 34469 Sarıyer, İstanbul, Türkiye
info@1773ituteknopark.com
#

Ana Sayfa >

tpix
FİRMALAR İÇİN 1773 İTÜ TEKNOPARK

Eğitim Programları

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi ile işbirliği içerisinde, tüm firmalarımız için avantajlı eğitimler 1773 İTÜ Teknopark’ta. Ar-Ge projenizi yönetirken, ürünlerinizi tasarlarken, pazarlarken, şirketiniz yönetirken ihtiyaç duyduğunuz yeni eğitimleri de eğitim kataloğumuza eklemeye devam edeceğiz.

EĞİTİM

Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Uzmanlığı Sertifika Programı

İşletmelerin Ar-Ge, İnovasyon ve Teknoloji odaklı birimlerinde çalışan veya gelecekte çalışmayı planlayanlar ile sözü edilen alanlarla ilgili bilgi almak, bilgisini ilerletmek isteyen herkese uygun bir eğitimdir. Bu programın amacı İhtiyaç duyulan nitelikli Ar-Ge ve tasarım merkezi personeli yetiştirme çabalarında öncü olmaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ
EĞİTİM

Data Science Uzmanlığı Sertifika Programı

Data Science Uzmanlığı Sertifika Programı da geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebileceğiniz, verileri analiz etmek için strateji geliştirme; verileri analiz için hazırlama; verileri keşfetme, görselleştirme; Python programlama dilini kullanarak verilerle birlikte modeller oluşturma, uygulama ve yazılımlara dağıtarak işlemenize imkan sağlayacak bir programdır.

DAHA FAZLA BİLGİ
EĞİTİM

Dijital Dönüşüm Yönetimi Sertifika Programı

Programa, Dijital Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm Yönetimi konularında bilgisini ilerletmek isteyen profesyoneller ve lisans mezunları katılım sağlayabilir. İleride bu alanda kariyer yapmak isteyen veya çalıştığı kurumda Dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 süreçlerinde güncel bilgiye hakim olmak, bu süreçleri tasarlamak ve yönetmek isteyen herkes için uygun bir eğitimdir.

DAHA FAZLA BİLGİ
EĞİTİM

Girişimcilik ve İnovasyon Yöneticiliği Sertifika Programı

Girişimcilik ve inovasyon yöneticiliği konularında bilgi almak, bilgisini ilerletmek ve kariyerine bu alanda devam etmek isteyen herkese uygun bir eğitimdir. Bu programın amacı, girişimcilik ve inovasyon yönetimi alanlarında varolan bilimsel ve uygulamalı bilgi birikiminin katılımcılara aktarılmasıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ
EĞİTİM

Yöneticiler için Finans ve Ekonomi Eğitimi

Katılımcılar, finansal piyasalara ekonomik gelişmelerin etkilerinin analizini öngörebilecek, geleceğe yönelik tahminler gerçekleştirebilecek ve finansal ve ekonomik piyasalardaki güncel kavramları tanımlayabileceklerdir. Bunun yanı sıra, finansal ekonomik modellerin analiz sonuçlarının değerlendirilerek raporlanması konularında da yetkinlik geliştireceklerdir.

DAHA FAZLA BİLGİ
EĞİTİM

Proje Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı

Program, proje yöneticiliği ve yönetimi konusunda derinlemesine bilgi sahibi olarak uzmanlaşmak isteyen katılımcılara bilgisayar destekli (MS Project) proje yönetim süreçlerini, proje yönetim araç ve tekniklerini ve standartlarını, örnekler ve uygulamalar ile aktarmayı, uluslararası proje yöneticiliği programlarına hazırlık sağlamayı amaçlar.

DAHA FAZLA BİLGİ
İşbirliğiyle
WhatsApp ile Bizimle İletişime Geçin
1